Életvezetési Tanoda Program

Kollégiumi tanulóink részt vettek az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskolájával közösen szervezett tanoda programon, amely már tavaly óta működik és rendszeresen szervez közös programokat az iskolánkkal. Az ,,Ismerd meg Egert” című programon kollégiumi diákjaink is részt vettek, amelyre április 24-én került sor. Subrt Péter tanár úr vezetésével járták körbe a városunk nevezetesebb helyszíneit. A programok között szerepelt a Város a Város alatt, a Líceum, a Líceum Tv stúdió kulisszatitkaiba való betekintés, de a Varázstorony megtekintése is része volt a programnak. A Líceum Tv mellett a Líceum Rádiót is meglátogattuk, ahol a műsorszerkesztő elmondta, hogy szívesen várják azokat a középiskolásokat, akik rádiós ambícióval rendelkeznek, és van kreatív ötletük.  A tartalmas napot egy közös fagyizással zártunk.