Képzőművészeti szakkör

Kollégiumunk résztvevője egy képzőművészetet népszerűsítő programnak, amelyet a Művészetek Háza Eger szervezett, TÁMOP pályázat keretében. Áprilisban részt vettünk a Zsinagóga Galériában tárlatvezetésen (Álmok, mesék, mítoszok - válogatás az Antal-Lusztig Gyűjteményből), májusban ehhez kapcsolódó múzeumpedagógiai programon és előadáson.

A program részeként a kollégiumban képzőművészeti szakkör indult, ahol a diákok a színelmélet alapjaival ismerkednek, és alkotómunkában vesznek részt.

 

A foglakozásokat Ducsai Zoltán vezeti.

További fotók: Képzőművészeti Kör 2011.április-május

A fotógaléria fotói május végén kiegészülnek majd a további szakkörökön készült fotókkal, valamint az alkotások fotóival.