Képzőművészeti szakkör
Kollégiumunk résztvevője egy képzőművészetet népszerűsítő programnak, amelyet a Művészetek Háza Eger szervezett, TÁMOP pályázat keretében. Áprilisban részt vettünk a Zsinagóga Galériában tárlatvezetésen (Álmok, mesék, mítoszok - válogatás az Antal-Lusztig Gyűjteményből), májusban ehhez kapcsolódó múzeumpedagógiai programon és előadáson.
A program részeként a kollégiumban képzőművészeti szakkör indult, ahol a diákok a színelmélet alapjaival ismerkednek, és alkotómunkában vesznek részt.





A foglakozásokat Ducsai Zoltán vezeti.
További fotók: Képzőművészeti Kör 2011.április-május
A fotógaléria fotói május végén kiegészülnek majd a további szakkörökön készült fotókkal, valamint az alkotások fotóival.