Beküldte Adminisztrátor - 2019, október 20 - 20:00
Az Almádi - Soproni Martin duó, kiegészülve Turóczy Péterrel, Tóth Istvánnal és Jekkel Patrikkal - 3. helyezett lett a Neumann által rendezett versenyen. (az első két csapat neumannos...)
GRATULÁLUNK!
Beküldte Adminisztrátor - 2019, október 8 - 21:00
Az idei évtől, a balesetveszély miatt rövidebb távon került megrendezésre a szokásos versenyünk. 31 lány és 28 fiú rajtolt el a kegyes időjárásban. Meglepően gyorsan visszatértek, 23 és fél perc a győztes fiú idő és 34.40 a lányoknál. Jövőre ezeket lehet túlszárnyalni.

Egy fő kivételével mindenki teljesítette is a távot.
A mieink szoros harcban elérték a csapat ezüstöt, egyéniben Simon Zsigmond lett a legjobbunk, 5. lett.
Gratulálunk a résztvevőknek, köszönjük a szervezésben segédkezőknek! A verseny annyira tetszett az időjárásnak, hogy később szívárványokkal köszönte meg.
Fotógalériák:
wignerkollegium.hu galéria
Google-fotógaléria
Beküldte Adminisztrátor - 2019, június 25 - 17:45
Beküldte Adminisztrátor - 2019, június 25 - 17:42
Oldalak