Beküldte Adminisztrátor - 2011, február 19 - 00:12
A héten kollégiumi gyűlés keretében Kiss Ferenc kollégiumvezető dícséretben részesített tanulókat az első féléves teljesítményük alapján.
Agócs Márton, a Diáktanács titkára külön jutalmat vett át.

Beküldte Adminisztrátor - 2011, február 18 - 18:00
Az új Wigner- és Kontawig honlapokkal párhuzamosan a kollégiumi honlap is elindult. Itt, a címlapon az aktuális hírek, események szerepelnek majd.
Oldalak