KIKÖLTÖZÉS 2020.11.10.

Tisztelt Szülők!
Orbán Viktor miniszterelnök úr bejelentése értelmében kollégiumunk a mai naptól határozatlan ideig bezár. Kollégistáinkat arra kértük, hogy ma 18:00-ig hagyják el a kollégium épületét.  Amennyiben ma nem sikerül minden holmit hazaszállítani, erre holnap 10:00 - 18:00 időtartam alatt is lehetőségük lesz. Azok számára, akik csak hétvégén tudják a költöztetést megoldani, szombaton 10:00 és 12:00 között is kinyitjuk a kollégiumot, de ezt az igényüket kérjük a csoportvezető felé előre jelezni.
A járványügyi előírások értelmében felhívom a figyelmüket, hogy az épületbe szülők nem léphetnek be, ezért kérem Önöket, hogy gyermeküket az intézmény udvarán legyenek szívesek megvárni.
Az esetleges változásokról ezen a felületen, és a csoportok Facebook oldalain fogunk tájékoztatást adni.
Megértésüket köszönve:
Kiss Ferenc
kollégiumvezető

Kolifilm2021

Az egri Wigner Középiskolai Kollégium bemutatkozó filmje

A KOLLÉGIUMI BEKÖLTÖZÉS VÍRUS ELLENI ELŐÍRÁSAI

A vírus elleni védekezés kiadott rendeletei és a helyi előírások értelmében a 2020. augusztus 31-én 14:00 - 18:00. között szervezett kollégiumi beköltözés kapcsán az alábbiak betartását kérem a kedves szülőktől és minden leendő kollégistától:

  • Minden tanuló csak a szülő által kitöltött és aláírt vírusvédelmi nyilatkozat leadását követően léphet be a kollégiumba. ( csatolva )
  • Minden kollégiumba belépő személynek digitális testhőmérséklet vizsgálaton kell átesnie
  • A kollégiumi szobákba csak szájmaszk használatával lehet felmenni. ( A szobákban nem kötelező a használata.)
  • Az előtérben elhelyezett kézfertőtlenítő használata kötelező
  • Egy tanulót csak egy személy kísérhet fel a szobájába, és ott max. negyed órát tartózkodhat.
  • A tanulót megbetegedése esetén nem az iskolaorvos, hanem a háziorvos köteles ellátni!

Egyéb kérdésekre a beköltözés idején fogunk választ adni.

 

Megértésüket köszönve, üdvözlettel:

Kiss Ferenc

kollégiumvezető

 

A kitöltendő vírusvédelmi nyilatkozat

JÚNIUSI MUNKAREND

Az iskolák 2020. júniusi működéséről szóló 220/2020. (V. 22.) Korm. rendelet felhatalmazása alapján Busák István, a Wigner Középiskola igazgatója 2020. június 2-től visszaállítja az iskola nappali munkarendjét. A tanulók 06.15-ig tanítási órákon vesznek részt. A szakképzésben résztvevők és az ágazati képzés 10. és 11. évfolyamára járók 06.16-tól szakmai gyakorlaton lesznek.
Kollégiumunk ennek megfelelően nyitva áll a kollégistáink előtt.
Beköltözés ideje: 2020. 06. 01. (hétfő) 16:00. – 21:00
A szobabeosztás változik!
A szakmai gyakorlaton is résztvevők az 1. , 2. és 3. emeleten, a többiek a 4. emeleten kapnak elhelyezést az érkezéskor kihelyezett szobabeosztás alapján.
Kérek minden kollégistát, hogy 05.27. (szerda) 18:00-ig jelezze csoportvezetőjének, mely napokra kér kollégiumi elhelyezést és étkezést!
Június 15-ig napi háromszori étkezést, 16-tól ebédet fogunk biztosítani. A reggeli 230.-, az ebéd 500.-, a vacsora 320.-Ft-ba kerül. (50 % kedvezmény természetesen jár az érintetteknek) Az előre jelzett étkezések pontos összegét legkésőbb szerda 15:00-ig készpénzzel kell befizetni a kollégiumi titkárnál.
Köszönöm előre is mindenkinek a vírushelyzet miatt kötelező rugalmas alkalmazkodást!
Kiss Ferenc
kollégiumvezető

Oldalak

Feliratkozás Wigner Kollégium RSS csatornájára