BEKÖLTÖZÉS
Beküldte kollégiumvezető - 2011, július 12 - 14:58
Kedves Kollégisták!
A 2011/12.tanév kollégiumi beköltözésének időpontja:
2011. 08. 31. 14.00 - 18.00
A nyári szünetre a kollégium valamennyi dolgozója nevében jó pihenést és tartalmas kikapcsolódást kívánok Nektek!
Kiss Ferenc
kollégiumvezető