DIÁK-ALKOTÁSOK kiállítás a Szent Hedvig Kollégium Galériájában

A Dobó István Vármúzeum szervezésében a "Látásra nevelés/ Képző- és iparművészet népszerűsítése Egerben" projekt keretében az együttműködő oktatási intézmények diákjainak alkotásaiból nyílt kiállítás, amelyen kollégiumunk diákjainak munkái is szerepelnek.
A kiállítást Kiss Lászlóné, a Minorita Rend Szent Hedvig Kollégiuma igazgatója nyitotta meg, valamint köszöntőt mondott Berecz Mátyás, a Dobó István Vármúzeum megbízott igazgatója.
A megnyitó műsorát többek között a mi kollégistáink zenéje színesítette.
A kiállítás 2013. december 10- december 19 között tekinthető meg.
A kiállításmegnyitón készült fotók galériája:Kiállítás a Szent Hedvig Kollégium Galériájában 2013.12.10