KORONAVÍRUS
Beküldte kollégiumvezető - 2020, március 14 - 10:18
Tisztelt Szülők! Kedves Kollégisták!
Tájékoztatunk mindenkit, hogy a koronavírus miatt életbelépő változások értelmében március 16-tól (hétfő) a kollégiumban nem tudjuk biztosítani a tanulók elhelyezését. Március 15-én (vasárnap) 10:00 és 16:00 között azonban még nyitva lesz a kollégiumunk, hogy az otthoni tanuláshoz szükséges eszközöket és felszereléseket haza tudják vinni. Az esetleges változásokról honlapunkon küldünk tájékoztatást.
Kiss Ferenc
kollégiumvezető