Kiállítás a kollégisták alkotásaiból
Beküldte Adminisztrátor - 2012, május 30 - 18:32
Május 21-én a kollégium Társalgójában kiállítás nyílt a kollégiumban működő Képzőművészeti Kör munkáiból. A szakkör egy programsorozat részét képezte (korábban már beszámoltunk róla itt), ennek keretében közös programjaink is voltak a Szent Hedvig Kollégium középiskolás diákjaival.

A megnyitón vendégül láttuk őket, és mi is részt vettünk náluk a megnyitón május 24-én.

Mindkét megnyitón készült fotók megtekinthetők:
Kiállítás a kollégisták alkotásaiból 2012.05.21