Őszi túra a Bükkben (2011.09.29)

A túra résztvevői Felsőtárkányba autóbusszal érkeztek, innen indult a csapat a Bükkbe, érintve a Hegyikristály Pihenőparkot. A zöld jelzésen haladva a dolomitbánya felső szintjére jutottak, ahonnan pompás panorámában volt részük. A Várhegy nyergén átjutva a Kövesdi kilátóból a dél-bükk tárult eléjük. A Vasbánya-tetőn át fordultak vissza Felsőtárkány irányába, és érkeztek a tóhoz.

A túrán készült fotók itt láthatók:

Őszi túra 2011.09.29